O nás

Sidlo-firmy-schafyV roku 1990 František Šafránek st. zakladá z pôvodne rodinnej firmy spoločnosť SCHAFY s.r.o. Od tohto roku vyrástla spoločnosť na jasne vyprofilovanú firmu s cieľom vyrábať a predávať montované kontajnerové systémy. Vďaka dodržaniu firemnej filozofii sme dnes modernou, pružnou spoločnosťou schopnou dynamicky reagovať na meniace sa požiadavky svojich klientov.

Rok 2005 bol pre nás rokom plným zmien, ktoré sme však úspešne zvládli a v plnej miere sme splnili všetky hlavné úlohy. Sme si vedomí, že naše úspechy sú spoločným dielom všetkých zamestnancov firmy a neustále sa preto snažíme o zlepšovanie pracovných podmienok celého personálu.

 

Realizované zákazky

Na Slovensku boli zabezpečované dodávky kontajnerov na vybudovanie hraničných colných pracovísk, boli vybudované špedičné domy na hraničnom prechode Bratislava – Berg a Jarovce, utečenecký tábor Adamov, mestským a obecným úradom. Taktiež dodávame obytné kontajnery pre významné slovenské firmy: Metrostav Sk a. s.,Slovasfalt s.r.o., Nafta a.s., SPP a.s., Reding a.s., Inžinierske stavby a.s., LEAR Corporation s.r.o., Cesty Nitra a.s., Holcim Slovensko s.r.o. Alas s.r.o., EURO BUILDING a.s., Incheba a iné.
Naše kontajnerové systémy môžete dnes už nájsť okrem Slovenska aj v Česku, Maďarsku, Rakúsku, Lotyšsku, Švajčiarsku, Francúzsku, Rumunsku, ale aj na Islande.